Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Combofix - log

Zdravím. Našel by se tu někdo, kdo se vyzná v logu combofixu a poradil by mi, co dělat dál? Určitě mám v pc nějaký malware a nevím, jak ho odstranit (nejsem odborník na pc - ach ty ženy) :D Log kdyžtak vložím. Mockrát děkuju

Tak to jsem nevěděla :-O já to našla myslím na slunečnici jako pomocníka v boji s viry...zkoušela jsem i trojan remover,ale ten po mě chtěl licenční klíč,...prostě všude něco,tak jsem se nakonec rozhodla pro ten combofix,nevím,jestli to něco odstranilo,ale 100%něco zůstalo...už jsem zkusila malwarebytes a našlo mi to přes 130 hrozeb...ted zkouším to druhé
tak jsem nechala dopracovat ten adw cleaner a po restartu pc mi vyjel asi opět nějaký log, ten mi má také něco povědět? :-) ale jinak se mi pc zdá najednou takový rychlejší, asi se něco změnilo :D takže děkuji jinak za pomoc

Celkom kratky zoznam. Bez obav mozes zmazat TuneUP, McAfee scan a tie hluposti od Seznamu snad tiez nepotrebujes.
//
Nod32 je original kupena verzia? Ak nie a bol pred tyzdnom nainstalovany iba kvoli cisteniu PC, tak by som ho rovno odinstaloval a nahradil nejakym free antivirusom.

Dobře, děkuji. Nod není originál, je to špatně? Zatím mi připadá, že funguje. Poradil bys mi prosím tedy nějaký jiný antivirus? Měla jsem avast, jenže mi přišlo, že mi skoro nic nevyhledal a dole na liště (na obrázku na zakroužkovaném místě) se mi objevoval červený křížek a stále mi to házelo nějakou chybu (to mi Nod nedělá)