Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekaný Počítač

Dobrý den, uznávám, že to, co jsem udělal nebylo asi nejchytřejší, tak mě prosím neuškrťte :( teď k problému:
asi 2 týdny zpátky jsem na svůj počítač instaloval Turbo c++ (ano, je to asi 15 let starý program, ale potřebuji ho k práci do školy a taky k dlouhodobé maturitní práci). Abych ho mohl nainstalovat, potřeboval jsem ze stránek Microsoftu stáhnout netFramework 1.1 a také Service Pack. Po nainstalování po mě počítač vyžadoval aktualizaci (nejspíš, protože jsem stáhnul starý Framework). Jenže než jsem počítač aktualizoval (pomocí aplikace "pomocník s aktualitací windows"), tak mi ještě házel alerty, že mám příliš zastaralý ovladač na BIOS a že jej musím stáhnout. Našel jsem tedy na ofiko stránkách dellu (mám totiž Dell Inspiron n5110) nejnovější ovladač na BIOS a nainstaloval, ovladač byl z roku 2013 a už to mi bylo trochu divné. Pak jsem tedy spustil aktualizaci a po téměř hodinové aktualizaci, když se počítač restartoval, začal být trochu zasekaný. Po týdnu, kdy jsem zjišťoval co s tím a na nic jsem nepřišel, jsem se rozhodl obnovit počítač do továrního nastavení (moje soubory jsem nemazal). Jenže po obnovení je počítač Extra zpomalený s extra lagama a já už fakt nevím co s tím. Proto se ptám, zda někdo ví, kde byla chyba, popřípadě, co by pomohlo? Jestli to může být nějakým ovladačem nebo jestli pomůže jen úplně přeinstalování systému?
Za případné rady budu rád.
Děkuji a hezký zbytek dne.
Adam

Všechno trvá, po nastartování trvá, než se vzpamatuje a mohu vůbec spustit prohlížeč.. nebo když mám puštěnou hudbu, ať už z youtube nebo z CD a chci přepínat např. mezi kartami v prohlížeči, tak všechno trvá třeba 5 sek. Nikdy mi to nedělalo, prostě když dělá více věci najednou, tak je pomalejší a pomalejší.