Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvláštní "aretace" tlačítka Backspace

Na novém bezdrátovém setu klávesnice a myši HP Wireless Classic Desktop nějak divně funguje tlačítko Backspace, které po stisku zapadne a uvolní se až po zmáčknutí tlačítka Enter. Nejdříve jsem si myslel, že je prostě vadné, ale pro bližším přezkoumání jsem zjistil, na tlačítku Enter je malý výstupek, za který se Backspace zachyti a uvolni se až zmáčknutím Enteru. Bude asi nějaká divná vlastnost této klávesnice, ale uniká mi smysl daného řešení. Možná mi to někdo vysvětlí ...

Když ono to vypadá i funguje, jako by to tak bylo naschvál. Výstupek je kvalitní, klávesa Backspace po něm hezky lehce sklouzne a přesně se zaaretuje, stisk Enteru ji zase přesně odaretuje. Spolehlivost 10 z 10. Na závadu je to moc přesné a 100%. Nevím, jestli mohu tlačítka sundat bez poškození, abych se na to podíval blíže.

neztrátově komprimovaný png je jedinou správnou volbou pro printscreeny systému, bo zachovává vlasové fonty i jednobarevné plochy. a díky 16m barev zvládá i barevné přechody typické pro desktop. nedělá artefakty.
ale pro strakaté fotky výhradně jpg.
spíš než stejnými fotkami ověříš chování pokusem: v oblíbeném grafickém programu zvol funkci "magická hůlka" a něco s ní ze screenu vyber.
tak teď už rozdíl vidí i slepý.

Na novém bezdrátovém setu

Nechci ani vědět, jak u tebe vypadá stará klávesnice. Anebo "bydlíš" ve chlívě.

Tohle jsem měl mezi klávesama 6 a 9 na numerickém bloku u nového počítače. Než jsem na to přišel, že když píšu šestku píše se i devítka (možná naopak) tak jsem si zablokoval heslo někam protože jsem ho zadal opakovaně blbě. Ono se těžko pozná že místo ****************** je ******************* (ve skutečnosti se ukazovaly puntíky).

A řešení, to bylo celkem jednoduché. Takový ten lámací nožík se ukázal jako dostatečně ostrý na to, aby výstupek začistil - povedlo se mi to tak, že tam neni nic vidět. Nebylo ani potřeba nic rozebírat a oprava trvala možná minutu. No a pokud na to nemáte odvahu, pak můžete zkusit ten set reklamovat, ale myslím že to za ty nervy nestojí.