Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení filtru

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit chtěl bych nastavit
filtr aby to automaticky napsalo viz níže. Děkuji

Tak, aby tam bylo napsané:

Od: %{FROM} (matura@post.cu)
Komu: ?????????? (irs@email.cz)
Předmět: %{SUBJECT} (Zpráva)
Odesláno: ?????????? (25.10.2017 19:50:00)
Byla přečtena: ?????????? (25.10.2017 19:59:20)

Toto je potvrzení o doručení Vaší zprávy.

Děkuji za pomoc

Filtr do emailu.

Například:

Toto je potvrzení o doručení zprávy, kterou jste poslali na e-mail: KOMU např. adam1@seznam.cz
S předmětetem: %{SUBJECT} dne: ??? co tam má byt.

Poznámka: Potvrzení o přijetí znamená pouze to, že se zpráva zobrazila na počítači adresáta.
Není, ale zaručeno, že adresát zprávu četl a porozuměl jejímu obsahu.

Tak jak je to výše uvedeno.

Mělo by tam byt napsané Komu

Děkuji

Potřebuji, aby to odeslalo email následovně.

Můj email: irs@email.cz
někdo mě odešle email z emailu: dan@seznam.cz

Potřebuji, aby to dotyčnému odeslalo odpověď z filtru:

Toto je potvrzení o doručení zprávy, kterou jste poslali na e-mail: irs@email.cz
S předmětetem: %{SUBJECT}. (to umím další ne.) byla doručena dne: ???

Poznámka: Potvrzení o přijetí znamená pouze to, že se zpráva zobrazila na počítači adresáta.
Není, ale zaručeno, že adresát zprávu četl a porozuměl jejímu obsahu.

Děkuji za vaši pomoc

Aby to odeslalo automatickou zprávu když mě někdo pošle email na seznam.cz.
Používám e-mail v prohlížeči seznam.cz.
Co se týče MUA/MTA, bohužel nevim coto je.

Někdo mě pošle e-mail a dotyčné osobě, která mě email poslala se automaticky pošle zpráva:

Toto je potvrzení o doručení zprávy, kterou jste poslali na e-mail: irs@email.cz
S předmětetem: %{SUBJECT}. (to umím další ne.) byla doručena dne: ??? to dne neumím.

Děkuji za odpověď.