Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrada za MBAM

Vie niekto o pouzitelnej alternative k Malwarebytes Anti-Malware? Resp. ako ho pouzivate, nainstalujete niektoru (ktoru?) zo starsich verzii a aktualizujete iba databazu (tak ako sa to kedysi robilo so Spybotom)?

Tak ono MBAM v té staré formě pod tím názvem přestal existovat, ještě to bylo chvíli na jejich stránkách v business oddělení, teď to zmizelo úplně. To současné Malwarebytes uspokojí taky, nemusí to běžet pořád, stačí to pustit třeba každou druhou sobotu po obědě.

Ech, máš rech(t). Po aktualizaci mi teď vyblil, že mám 14 dní zkušební verzi :x:. Nechť mi pocelují rectum. Odinstalovávám, obejdu se bez něj.

edit: Odinstaloval jsem, nainstaloval, už to po mně nechtělo těžce vydělané peníze. Je to graficky ohavné, ale rychlé. Du spať.

TiP ~Jako 'Alternativu' muzes pouzit integovany MRT (MalwareRemovalTools)
- Pro spusteni by melo stacit provést dvojstisk klaves [WIN + R] *Prikazovy radek a napsat :

MRT.exe

[MRT-exe-1.jpg]
- Po spusteni se provede Update databaze, zda-li tak jiz nebylo proveden v samotném WUP zvolit "Scan type" nebo "cestu" ke AntiMalware kontrole.
- Database je také k nahledu, celou jsem ji neprojizdel, ale obsahuje to samé jako jiny AMW SW, proc ho tedy nepouzit jako "Alternativu" zdarma, ktera je jiz navic integrovana v samotném OS..

[80131-mrt-data-png]

Ja už druhý rok používam dvojkovú verziu MBAM. Skončil som u verzie 2.2.1.1043.
Denne sa aktualizuje niekoľkokrát.
Stále funguje na 100%. Aktualizácie programu som zakázal. Povolil som iba aktualizáciu databázy.

[mbam.jpg]

Zostal som u dvojkovej verzie, pretože trojková verzia mi extrémne zasahovala do práce s počítačom. Brzdila prácu s počítačom, množstvo všelijakých hlásení, ktoré požadovala odsúhlasiť ... atď.