Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílá obrazovka u notebooku

Dobrý den,
dnes se mi zničehonic stalo,že zapnu Notebook a nejde obrazovka - jenom bílé pruhy... notebook nespadl ani jsem nějak blbě nemanipuloval s obrazovkou. Zkoušel jsem připojit externí monitor,ale ten reaguje jenom tak,že asi minutu na obrazovce problikává "že device signal not foud" , zkoušel jsem ještě vzdálenou plochu na mobilu,povedlo se mi připojit,takže bych to viděl asi na grafiku nebo přímo monitor....Díky za radu

teď se mi podařilo připojit alespoň externí monitor,na cvhíli jsem notebook zavřel,pak zase otevřel a místo bílé obrazovky byla obrazovka "vypnutá" úplně...a windows si myslí,že jediná obrazovka je jenom externí monitor,interní obrazovka u nb asi prostě přestala existovat