Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybí driver při instalaci OS

Dobrý den mám problém s instalaci OS (windows 7 z windows 10) na mém NB (asus k550v). Vše jede podle až do doby kdy bych si mel zvolit rozdelení disku. Tam to napise ze mi chybi driver (device driver is missing). Díval jsem se již na spusty návodů ale zatím žádný mi nedokázal pomoct. Pochopil jsem že potřebuji nainstalovat sata driver z druhé flashky ale počítač mi tu flashku nevidí. A pak jsem zjístil že musím vypnout xHCI v BIOSu ale tam jsem žádné xHCI nenašel. Nějaké rady? Díky za odpovědi.

Ano, integrovat je do install.wim, a to minimálně do indexu, který chceš instalovat a taky do boot.wim minimálně do druhého indexu.
Existuje na to i utilitka ASUS EZ Installer, netuším jaká je teď aktuální verze a jestli jsou tam zahrnuty i ovladače tvého hardware, to by sis musel pozjišťovat.
Ideálním řešením pro tebe možná bude stáhnout instalačku už rovnou z netu, myslím, že dohledatelné jsou i na uloz.to
A podstatná poznámka na závěr, nechápu proč tam chceš dávat Win 7, podle mě je to blbost.