Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb, hardisk se nezobrazí

Zdravim.
Potřeboval bych poradit, jestli by někdo nevěděl, proč se mi při připojení usb, externího disku ozve jen zvuk připojení a disk, usb se neotevře - nejsou vidět ani v tomto počítači. Dělá to asi antivir, ale nevím proč. Věděl by někdo, co tomu brání? Když ho odinstaluju, tak vše funguje normálně, tedy disky se zobrazí a jde s nimi normálně pracovat.
Děkuji

Usb disk je úplně prázdný a harddisk jsem testoval nodem a i avirou, taky v pořádku. Už mi to dělalo i na jiném notebooku, když jsem tam měl Aviru. Pak jsem ji odinstaloval, nainstaloval jiný antivir a šlo to normálně. Nevím, proč to dělá právě s ní, no. Dočasně ji ukončit nevidim kde. Když kliknu na ikonku v liště, tak tam ukončit, pozastavit nic takového není.

Mám notebook// Tak to je divný. Ted jsem zase připojil usb a hadr k notebooku a nejde to, jen je slyšet zvuk připojení. Tak jsem spustil Správu disků, abych se podíval, jak se zobrazí a najednou to při otevřeném okně Spávě disků spustit jde - a to jak usb, tak hadr. Když okno Správy disků zavřu, tak to nejde. Nechápu

avira je výrobce. celý název antiviru je tajný. tak se někoho zeptej, co tam přesně máš.

obecně: s free verzemi bez úchylných funkcí "internet security"nebývá problém (až na smutné výjimky typu avast).