Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čierna obrazovka po načítaní windowsu

Zdravím,
preinštaloval som windows 7 a všetko bežalo v pohode. Akonáhle však nainštalujem ovládače grafickej karty a dám reštartovať pc tak po klasickej animácií načítania windowsu sa mi už nezobrazí vitajte ale len čierna obrazovka s ktorou nejde nič robiť a musím vypnúť pc odpojením od napätia. V čom môže byť problém ? Počítač beží v pohode až pokým nenainštalujem ten grafický ovládač. Bez toho ovládača však nespustím žiadnu hru.

- Tak Nvidia, neni poprvé co nekteré WEBy psaly o DRVR ktery mohl az poskodit samotnou grafickou kartu.
- Osobne také preferuji spise NV, ale AMD mi nevadi a pouzivam jejich GPUs (R9@Fury pouzivam hlavne kvuli HBM, celkove na dekrtyptovani, nebo na 'Mining' na zkladnich deskach s moznosti 4G pro kryptomenu a podobne nejsou tyto typy vykonove spatné).
* Kazdy z nich ma své pro a proti..

- Muzes zkusit i jinej kabel ?
- Mel bys mit na R9 i HDMI|DP, s R9 je pribalen adapter DVI-VGA.
- Kabel je urcite zapojen do grafické karty ? (clovek se muze spléct a prdnout ju do zakladni desky, stavse to ..)
* Podle mne, je mozné, ze je obraz|plocha na jiném vystupu.

nepotrebuje to nejaky net framework alebo nieco take?

driver to 100% k ničemu nepotřebuje, to bys měl výkon i386.
že to vyžaduje klikací ovládací centrum je jiná, i bez toho se dá žít.
ale to nechápou jen tupé lamy z živě, které nerozumí rozdílu mezi driverem a nadbytečným klikacím nastavovátkem.

až budeš mít integrovanou grafiku intel v různých vesa boxech nebo v průmyslových pc, zjistíš že to mají úplně stejně - frameworky pro lamy používá jen jejich "control panel".