Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1151 vs 1151 Coffee

Mám dosku Asus Pro Gaming Z170 1151 s procesorom I5-6600K a uvažujem o upgrade na I7 Coffee Lake ktorý je tiež 1151, ale niekde som sa dočítal že vraj to tak fungovať nebude. Ako to vlastne je ? Mám kúpiť a budem fungovať , či mám ostať pri I7 Skylake/Kabylake pre upgrade ?

Najlepší procesor čo podporuje je I7-7700K Kaby. Neviem kedy sa updatujú stránky Asus lebo procesor I7-8700 je zatiaľ novinka, či to tam vôbec pribudne alebo nie, preto sa obraciam sem. Uvažujem o streame, preto chcem vyššie, ale neviem či mi zoberie Coffee, či s tým tu nemá niekto už skúsenosť ?

Podle info na webu desky se přestal bios aktualizovat před 4. měsíci, respektive před tou poslední aktualizací se aktualizoval každý měsíc a teď 4 měsíce nic...
Na co potřebuješ tak silný cpu? Mám daleko pomalejší než ten tvůj, co máš teď, a neztěžuju si...
Podle mě jen mrháš něčími penězi, zbytečně.