Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbláznil/zasekl se prohlížeč chrome

Zdravím, měl jsem v chrome.exe prohlížeči otevřeno asi 10 oken (asi 80 tabů...) vše v anoynmním režimu, asi půl dne, sice v bylo obsazeno 10GB RAM z 16GB, vše OK, ale pak jsem dal Přepnout uživatele, chvíli pod jiným účtem dělal někdo něco jiného, možná došlo i na režim spánku (ne hibernace), když jsem se přihlásil zpět po čtvrt dni, tak všechna okna chrome problikávala (prostě jako by celá obrazovka, zátěž cpu nebyla nic moc (v podstatě jen hlavní master proces chromu) asi tak 8% CPU (2.7GHz 8threadů), celková zátěž systému 14%

když z lišty spustím nové okno chrome, ptá se mě to "google chrome neodpovídá. restartovat? " což nechci-nechci přijít o data.
Zajímá mě, jak se to mohlo stát, myslel jsem, že chrome je díky multiprocesové architektuře odolný...

Vlastně, to je možná důležité, druhý uživatel také má spuštěno chrome (avšak neříkal, že by se mu sekal....)
OS Win7, Chrome 50

Zřejmě ty asi používáš menší srajdu. Můžeš se pochlubit?? Má někdo radu, jak aspoň z paměti ram najít struktu otevřených tabů?
Případně víněkdo co se stane, když na restartovat odpovím yes? Jestli se načtou i anoynmní okna?

Lepší je mít důležitá data bezpečně uložena.

Nebo ty si opravdu myslíš, že je normální mít něco tak pitomého jako je pažravý guglí browser v naprosto nekontrolovatelném stavu, kdy to má naalokováno 10GB RAM a ty mu ještě přepneš usera a sebereš další RAM?

Stejně tak požaduješ odpověď, kterou ti nikdo nemůže dát. Po restartu může, ale taky nemusí dojít k obnovení stránek, navíc pokud jsi použil anonymní režim, tak je téměř jistota, že se neobnoví nic (pokud to opravdu je anonymní režim a nikoli placebo).

Pokud to nemusíš restartovat, tak to raději nerestartuj.
Má Chromák (nebo jsi doinstaloval) nějaký sessions manager?
Některé prohlížeče ukládají sessions automaticky, třeba se chytneš.

v chrome.exe prohlížeči otevřeno asi 10 oken (asi 80 tabů...)

To mi nepřipadá moc normální.

If your Chrome crashed while you had tabs open and you need them back, then:

Open a new browser window.
Find the yellow restoration message at the top of your window: "Google Chrome didn't shut down correctly. To reopen the pages you had open, click Restore.”
Click Restore.

Dále např. How Can I Restore Closed Tabs After Accidentally Quitting Chrome?

Opět - se ptám, co je lepšího než ten gugli browser? Co znamená sebrat RAM? vždyť přece při neaktivitě (i přesto že procesy dál mohou běžet) si jen tak nealokují ze srady giga navíc, když se nic neděje . Ostatně restart:yes mohu vyzkoušet na jiném (v)pc, ale nevím, jak vyvolat zatuhnutí.

Samozřejmě že na historii nespoleham, ale například jsou vidět titulky oken (tedy prvního tabu příslušného okna), přes process hacker můžu prohledat stringy a filtrovat (ale nejde mi to 100 000 stringů https?://)... Prostě chci nějak inteligentně v paměti procesu najít seznam tabů...

Zkoušel jsem se přihlásit do druhého účtu, odhlásit usera(=ukončit chrome), ale nepomohlo. to.