Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - nefunkčnost klávesnice a touchpadu

Zdravím, postupně během jednoho dne mi přestala jet klávesnice a touchpad. Místy zezačátku vynechávaly tlačítka klávesnice, později to přestalo celé. Vrchní lišta, kde se zapíná zvuk, upravuje jas atp. funguje bez problému. Když zapojím do USB klávesnici a myš, vše funguje jak má. Pro jistotu jsem počítač přejel adwcleanerem i ccleanerem a také antivirem. Nemáte prosím někdo nějaké tipy nebo rady, které by mi mohly pomoci? Děkuji za pomoc a přeji hezký zbytek dne :-)

postupně během jednoho dne mi přestala jet klávesnice a touchpad.

- Externi klavesnici jsi zkousel ? Asi funguje vid ? Je klavesnice tvého NTB rozeznan ve spravci materialu ?
- Mozna jen povysunuty pasek z uzaverky pro klavesnici.
- Zkontrolovat se to da dle typu NTB, zpravidla staci odsroubovat|uvolnit klavesnici a podivat se.

*Ilustracni obrazek.
[80141-klavesnice-ntb-png]