Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber komponentov

Dobrý deň, môžem sa od Vás poradiť? Vytvoril som si predbežnú zostavu (bez grafiky) tu - seznam, ale neviem, či bude všetko pasovať dobre, je to len predbežná zostava, chcem sa s vami poradiť, poprosím písať len tí, čo sa tomu rozumejú už dlhší čas. (grafiku mám doma - GIGABYTE RX460 4GB).

I ty co tomu rozumějí kratší čas, tak vědí, že kupovat končící sedmou generaci procesorů Intel je nesmysl.
Tím spíše, že s AMD R 3-5 dostaneš v poměru cena výkon více, ani pomalý disk se nepovedl, chladič je úplně mimo a zdroj též nic moc.

Už som to opravil, môžem ešte otázku či to bude dobre sedieť s tou grafikou - GIGABYTE RX460 OC 4G, pretože teraz čo mám procesor a tú grafiku, tak mi ten procesor spomaľuje tú grafiku, proste mi nejaké hry idu na málo fps.