Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Moc se nevyznám v pc kupuji si novou gk a chci se zeptat zda-li bude sedet. https://www.czc.cz/sapphire-radeon-pulse-rx550-4gb-4gb-gddr5/212978/produkt

Case Midi Cooler Master Elite 370 černá, RC-370-KKN1

MB ASUS s.AM3+ M5A97, ATX, AMD 970

Ventilátor Arctic-Cooling Arctic F12 PWM

DIMM DDR3 Kingston 8GB (kit 2x4GB) 1333MHz BOX

CPU AMD s.AM3+ FX-4170 (4.2 GHz L2 4MB L3 8MB), 125W

HDD WD CAVIAR 500GB, SATA, 5000AAKX, 16MB

Zdroj CoolerMaster 600W GX Lite
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ohledne te pameti take zavisi na stavu tvych Windows. Pokud pouzivas antivir, ruzne rezidentne bezici boostery a spoustu dalsich utilit, co neustale bezi, mas otevreno hodne tabu ve webovem prohlizeci, tak klidne zaberes 5-6GB jen pro Windows a potom uz tech celkovych 8GB hram stacit nemusi.
Kdyz odinstalujes ruzne blbosti, tak a pred hranim zavres programy, tak Windows si reknou cca. o 3GB RAM a na hrani ti zbyde luxusnich 5GB.