Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ 5.1 Riskware?

Zdarvim!!
prosim Vas je normalni,ze mi antivirus(Kaspersky IS7) pri kliknuti na T-ZERS u ICQ 5.1 vyskakuje,ze "zisteni riskware Hidden instal" a obcas "riskware Hidden data sending".Dela to i kdyz se prihlasi jiny uzivatel..
Mam to ignorovat..?

Mě jeden donutil ke Skype, jelikož přes e-mail byl schopen zodpovědět čtyři dotazy z deseti a to za tři dny (do čtrnácti dnů chtěl mít e-shop) a Skype je přímo "debilware".
Zlatý protokol ICQ (ne program) proti Skype, které Miranda neumí. Navíc mi to debilware sežralo port 80 a nešel mi server.