Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Historie - jde zjistit, kdo pracoval s PC?

Dobrý den,
jde nějak v počítači zjistit kdo u něj seděl a pracoval? PC je bez přihlášení a bez kamery. Někdo založil falešný účet a ted se řeší kdo to má na svědomí. Děkuji
Změna předmětu, původně: Historie (karel)

loading...

IMHO po ruce je váš ajťák co to dopustil. Utrpěli jste nějakou škodu?
Ve firmě co jsem měl potěšení tam pracovat seděli týpci co jim zakázali internet. Tak jsem občas, když jsem ráno přišel do práce kouknul do složky "Naposledy otevřené", jestli třeba někdo neprolomil mé heslo a nehrabal se mi v počítači v době, když už jsem byl doma (nic jsem nezjistil). Ale pokud by si k mému počítači sednul někdo jehož IQ bylo vyšší než dnešní datum, tak by to po sobě promazal.

Děkuji za odpovědi,
chápu vaše názory. Ptám se jelikož vedení chce někoho obvinit, že vytvořil falešný účet na sexseznamce kolegyni a tak mne zajímá zda jde s jistotou na někoho ukázat. Proto se ptám jako debil. Díky

takže takhle. rozmazat to co nejvíc. ano, lze. každý soudný admin, kdyby byl, začne zapírat a mazat s tebou.

aha, tazatel si nechával informace pro sebe.

Ptám se jelikož vedení chce někoho obvinit, že vytvořil falešný účet na sexseznamce

když byl k pc neomezený přístup a nebyl nikomu svěřen do správy, jediným odpovědným je náčelník vašeho it.
ale jestli jsi ten pc dostal do správy ty a nezabezpečený ho nechal primitivní lůze napospas, nechtěl bych teď být v tvé kůži.

pokud nemáte zavedeno přihlašování jménem / osobním číslem atp., čím by šlo někoho identifikovat, pak můžete číst logy jak chcete.