Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utilita pro přemapování klávesnice

Marně hledám miniaturní utilitu pro přemapování klávesnice. Vyzkoušeny tři různé programy, všechny vyžadují instalaci velikostně obludného .NET Frame od MS (to rovnou zamítám).
Potřebuji nastavit, aby opakované rychlé dvojí stisknutí levé šipky vyhodnotil operační systém jako stisk klávesy Houme.

vyžadují instalaci velikostně obludného .NET Frame od MS (to rovnou zamítám).

Promiň, neporadím ti. To je jako kdybych se ptal "Chci letět do vesmíru, ale tu velkou raketu nechci, je obludně veliká"

Nefunguje ti tlačítko home, nebo v čem máš problém?

Nechci se tomu nesmyslně podřizovat. Microsoft .NET Framework má 70 MB. To je jako jít s kanonem na vrabce. Assembleristi mi dají za pravdu.
Potřebuji jednoduchou funkčnost.
1) Při stisku levé šipky dvakrát rychle po sobě = Home
2) Při stisku pravé šipky dvakrát rychle po sobě = End

Na té notebookové zparchantělé klávesnici je to vynucené takto:
1) Fn + levá šipka = Home
2) Fn + pravá šipka = End

OS Windows 10 Professional. Předpřipraveno u výrobce Dell. Je čistý jako lilie, bez bloatware. Jeden z mála opravdu čistých OS, takže OS nechci zbytečně zasírat, když ostatní používané aplikace nevyžadují Microsoft .NET Framework.

Jak můžu prověřit jestli instalace Windows 10 Professional obsahuje naistalovaný .NET Framework?
Vůbec nechápu, proč si ty utility vynucují znovustažení a instalaci .NET Framework. Z toho lze usoudit na nepřítomnost .NET Framework.