Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir - Eset Online

Přeji pěkný den. Máte někdo zkušenosti s tímto antivirem? Eset Online Scanner? Díky předem za
odpověď. K.
Změna předmětu, původně: Antivir (LaKr) (Kráťa)

Na stránkách Esetu se píše toto: Eset Online Scanner je jednoduchá
a bezplatná internetová služba,která uživatelům poskytuje nástroj na vyhledávání a odstranění různých druhů počítačových hrozeb bez potřeby mít
nainstalovaný antivirový program.Stejně jako Eset NOD 32 Antivirus,i Eset
Online Scanner využívá technologii Threat Sense a pracuje s nejnovějšími
virovými databázemi. Tolik ze stránek Esetu. A proto jsem chtěl vědět
jestli s tím má někdo nějakou zkušenost. K.

Proste to "po siti" proskenuje tvuj system bez nutnosti instalovat AV. Sporadicky to pouziju (u zakazniku), ale bohvieco to neni. Trva mu to jak hladnemu srani a najde to stejne veci, jak instalovany Nod (tudiz vicemene prd). Navic to nedokaze infekci odstranit.

Doporucim prave Nod (trial, pokud ti nevadi mesicni faze ;-) reinstalace), docela v posledni dobe instaluju free Avast. Jako doplnek k nemu pak SuperAntiSpyware (free verzi). Pokud jsi aspon pouceny uzivatel, vrele doporucuju clanky od Vladimira o neprivilegovanych uctech - to pak zjistis, ze antiviru prakticky netreba...

http://pc.poradna.net/article/view/600-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-i
http://pc.poradna.net/article/view/714-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-ii
http://pc.poradna.net/article/view/836-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-iii