Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows na tablet.

Dobrý den. Dostal jsem starší tablet, novo9-Spark a Androidem. Ovládání pro mě katastrofa. Viděl jsem tablety i s Windows, nešel by na něj ten Win. nainstalovat? Jestli ano tak jaký? Hlavně ne W10. Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

- Na CPU@ARM Windows spustit nejde (muselo by jit kuprikladu o x86 CPU aby umelo pracovat s instrukcemy), navíc buch vi jak tyto CHINA TAB maji udelany booloader a jestli jde odemknout.
TiP ~ Zkus spis nejaky OS na "kernel-Linux"
* Na tabletech jsem to parkrat zkusil, naposled +- rok na Nvida Shield, nebylo to nejak tezké, od té doby se urcite nekteré veci zjednodusily.