Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server - Server OK, Server - PC problém

Dobrý den,

mám jeden dotaz... v práci máme několik serverů, asi desítku počítačů. Pracuji s jednou aplikací která je instalovaná na PC s Win7 Pro - aplikace je spuštěná jako služba, počitač nastavený jako server, aplikace běží na Javě. Pokud se připojím pomocí vzdálené plochy na druhý server a tam spustím klienta té aplikace tak běží normálně. Pokud ale spustím klienta přímo na svém PC, tak má aplikace neskutečně pomalé reakce. Na minulém pc mi to běželo v pohodě, tam byly Win7 Pro, teď mám Win10 pro. V ESETu mám vyjímky povolené, Firewall windows by měl být taky OK. Nevíte kde může být chyba ?

Děkuji

To mě taky napadlo, ale nejde mi do hlavy, že když jsem vyměnil pouze můj PC za nový tak to začalo. Síťové prvky se neměnily. Nevím jestli není we Win10 nějaká funkce navíc, která kontroluje průběh toho "spojení"

Ještě abych to trochu upřesnil tak načítání té aplikace je dokonce ještě rychlejší na mém PC, než na vzdálené ploše. Ale potom ta práce je pomalá.

Hledám všude, zkouším co mě napadá, ale PC co je jako server je beze změny, stejně jako celá síť. Pouze PC kde se spouští klient přes Jawa Web start je jinačí. Ale zkoušel jsem na druhém NTB s Win7 a taky to chodilo pomalu ta aplikace.

Popřípadě... jaké informace bych měl ještě dodat ?