Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aida 64 extreme vyhadzuje nejaké hlášky

Dobrý deň,dosť často mi v denniku udalostí v aida 64 extreme vyhadzuje nejaké hlášky,vie niekto o čo ide napr.The application-specific permission settings do not grant Local Activation permission for the COM Server application with CLSID
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
and APPID
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
to the user NT AUTHORITY\LOCAL SERVICE SID (S-1-5-19) from address LocalHost (Using LRPC) running in the application container Unavailable SID (Unavailable). This security permission can be modified using the Component Services administrative tool.NtpClient was unable to set a manual peer to use as a time source because of DNS resolution error on 'time.windows.com,0x9'. NtpClient will try again in 15 minutes and double the reattempt interval thereafter. The error was: No such host is known. (0x80072AF9).ďakujem pekný deň.Mám notebook Lenovo G 500,W 10 home fall creators update,nie čistá inštalácia
Změna předmětu, původně: Notebook (karel)
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

Však denník udalostí obsahuje samotný Windows, Event. Pekne rozdelený. Na kieho šľaka ti je detto denník z Aida64?

Tu máš nejaké kecy k identifikátorom.
https://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=https://social.technet.microsoft.com/Forums/ie/en-US/dfc465bc-7bbd-483e-b98b-2ba56fa98313/the-applicationspecific-permission-settings-do-not-grant-local-launch-permission-for-the-com-server%3Fforum%3Dconfigmgrgeneral&prev=search

Osobne by som ti neradil zasahovať, lebo sa nejedná o vážny, resp. nejde o žiaden problém, ktorý by si mal riešiť ak neovládaš základy práce s OS Windows.

používáš "time.windows.com" jako server pro synchronizaci času? co tě k tomu vede?
když si nepřečteš ani chybovou hlášku ve svém pc a neumíš tak své problémy řešit, k čemu ti ta kradená aida je?