Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - nefunguje přihlášení do jednoho účtu

Zdravím
Včera při kalamitě mi vypadl proud zrovna v okamžiku, kdy bylo zaplé pc.
Proud se dnes spustil, ale při pokusu o přihlášení na účet, který sem měl včera zaplý, se tento účet nenačte.
Po zadání hesla k účtu, naběhne klasický text "vítejte", potom se však změní na "kontrola windows", načež naběhne dočasný účet s touto hláškou: https://postimg.org/image/5ku1ltc3zf/
Poté ještě vyběhme informační tabulka s informací, že se jedná o dočasný účet
V PC je vícero účtu, ostatní účty jsou v pořádku a fungují bez problémů
Účet sice neobsahuje životně důležitá data, jedná se převážně o herní účet, ale z principu bych byl rád, aby fungoval.
Nějaké rady na vyřešení?
Upravena velikost písmen. (karel)

microsoft zapomněl uvést, že ta chyba nevznikne sama ani působením viru, na který se vymlouvá. ale viz uživatel: často dojde k poškození profilu po náhlém pádu systému.
to znamená, že před touto opravou je nutné spustit kontrolu disku, pak je šance na načtení poškozené uživatelské větve registrů.

když se nepovede, zůstane to co píšeš: vytáhnout data z původního profilu.