Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nereaguje na připojenou myš přes USB

PC mi nereaguje na připojenou myš přes USB. Jedná se o myš Logitech MX Master. Po připojení se normálně nabíjí ale nereaguje kurzor a vlastně ani PC tu myš nerozpozná. Když jí připojím k jinému PC, tak bez problému funguje, takže rozbitá nebude.Ovladače k ní jsou také nainstalovány. Díky za rady co s tím...
Změna předmětu, původně: Ludva (karel)

čus Karle, Unifying jsem ztratil někde a doted s tím problém nebyl... Stačilo přes USB kabel připojit myš a hned fungovala a na ntb se to vždy v poho spojilo přes BT... a až ted tohle, nevím co s tím ale musí to nějak přece jít!