Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava

Ahoj chtěl bych si koupit nějakou sestavou mého nového pc dal sem si max investice pěněz do 15 tisíc vybral sem toto:

Procesor:
Intel Core i3-7100 - Patice LGA 1151 - Frekvence 3.9 GHz:2 Jádro - 4 Ramky
Cena: 2 839
Základní Deska:
MSI B150A GAMING PRO - Max 64 GB ram - 2 sloty na PCI grafiku
Cena: 2 299
Grafická Karta:
ASUS Radeon RX560-2G, 2GB GDDR5
Cena: 3 171
Pamět RAM:
DIMM A-DATA XPG Z1 DDR4 8GB (2x4GB) 2133MHz CL13
Cena: 2 000
Zdroj: Ten mám nový
Disk:
SSD: WD Green SSD disk 120GB
Cena: 1360
HDD: Seagate BarraCuda 2.5" 1TB
Cena 1 279
Case: Eurocase ML X605 černá
Cena: 685
CD-ROM: Lite-On iHAS122 bulk černá
Cena: 369

Celkem: 14 000

Možná tam bude něco blbě tak bych prosil aby jste mi poradili co je blbě popřípadě pokuď se budete nudit tak bych vás poprosil jestli by jste mohli udělat sestavu za 15 tisíc co by rozjela aspoň ty novější hry PUBG, GTAV, COD:WW2 , CS:GO

děkuji moc předem za vaše odpovědi.

Za 15 tisíc výkon na COD:WW2 či PUBG rozhodně čekat nemůžeš. Nejen že to je celé postavené nelogicky, zdroj taky nepíšeš (nový může znamenat čínskou s*ačku, která ti z PC udělá krabici na ohňostroj) a tak dále.. Nechám raději někoho zde z rádců aby ti poradil nějakou sestavu za 15 tisíc (protože toto je paskvil), ale super výkon od toho rozhodně nečekej. Výše zmíněné hry rozjedeš možná na nejnižší detaily a budeš rád.

- K i3-7100 raději desku s chipsetem B250 (B150 bude pravděpodobně vyžadovat aktualizaci BIOSu a k tomu bude nutný o generaci starší CPU).
- 120GB SSD je už dnes pro běžnou práci (vzhledem k nenažranosti OS) málo, chce to alespoň dvojnásobek.
- Nechápu ten 2.5" HDD (fungovat to bude, ale do stolního PC raději 3.5").
- Jinak by mě celkem zajímalo, jaký zdroj přesně máš, protože to je základní přepoklad bezproblémové funkce sestavy.