Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aktualizace flash playeru

Ahojda,potrebuji aktualizovat adobe flash player ale narazil jsem na mensi pronlem.

Stáhl jsem instalátor nejnovější verze z oficiálních stránek ale při spuštění instalačního souboru mi vyskočí prázdná bílá tabulka Adobe Download Manager a sekne se to.

Jak ho můžu zaktualizovat prosím?

Vyzkoušeny obě dvě možnosti. Vše se stejným výsledkem.

Už jsem bez Flashe komplet.

Zkoušel jsem jsem vypnout i veškeré antiviry jestli náhodou nebrání instalaci.

Taktéž stejný výsledek=bílá tabulka a nic

OS: w7 Ultimate
prohlížeč: Firefox 56.0.2