Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup Smart TV do 30tis

Ahoj,
hned na úvod se přiznám, že jsem v tomto ohledu laik. Něco jsem si načetl, ale stejně se v tom moc nevyznám, tak se dovolím obrátit na moudřejší.
Rád bych si koupil nějakou Smart TV. (Něco na čem budu hlavně pouštět filmy z internetu (sledujufilmy.cz. sledujuserialy.cz apod.), youtube, pustit si film ze svého NASu a budu se moci připojit na svůj gmail a odpovědět na email. Nic víc, nic miň od toho nečekám.
Nevím do jakého jít operačního systému, výrobce ani, co je důležité sledovat za parametry. Někde píší, že obnovovací frekvence, někde zase tvrdí, že je to jedno. Prostě mám v tom zmatek.
Rozpočet mám cca 30.000Kč, ale pokud by se něco dobrého dalo sehnat i za méně, tak budu samozřejmě rád :-) Velikost si představuji tak 50"-55"

Moc děkuji za radu, jakých parametrů si všímat, popřípadě i za návrhy konkrétních televizorů

Tatík to samý když to bylo nový testovali jsme pořádně 3D jako novinku atd,jediná funkce co je užitečná je možnost připojení ex HDD jinak nic jinýho nepoužívá,brejle leží trvale v šuplíku.:-)

Ty funkce já měl na BR přehrávači taky,jako ze začátku sem si s tím hrál no YT takový všelijaký ty net Tv/rádia na nic a pak už byl jenom k přehrávání placek než skapal...