Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevyměnitelná baterie v tabletu

Zdravím,
chci se zeptat na věci které mi nejsou jasné.
Jako úplný laik v tabletech, chtěl bych letos klukovi (6 let) koupit tablet. Převážně na hry, ale nic extra. Zarazila mě někde recenze, že se na některých tabletech nedá vyměnit baterie. Jelikož jsem toto nikde neslyšel a myslel jsem že výměna jde všude tak se ptám, zda-li si z toho nemám dělat starosti, anebo prostě s nevyměnitelnou baterií raději nebrat. Tablet přemýšlím nějaký Lenovo do 3000.
Může mi někdo poradit? Předem díky

Ani si nepamatuju, kdy jsem naposled potřeboval vyměnit baterii v nějakém přenosném zařízení. Ať už to byl notebook, tablet nebo mobil. A pokud je nejhůř, tak i "nevyměnitelná" baterii jde často vyměnit - pokud ji seženeš, jsi trochu manuálně zručný a nebojíš se ztráty záruky.