Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pri spusteni plochy cerna obrazovka a cmd

Zdravim, prozacatek vysvetlebi problemu.. Dnes jsem zapl pc, zadal normalne heslo a po bapsani hesla se neobjevila ani plocha, ani kos jenom cerna obrazovka a cmd. Tak jsem zkusil diagnostiku co mam v pc od vyrobce a zadny problem nenasel.. Zkusil jsem tovarni nastaveni a stale nic (pri tovaru mi to pise ze nelze dat pc do tovaru). Inatalacni cd nemam, win byl predinstalovany. Pokud pisi nejake chyby, tak se omlouvam, pisi na telefonu. Kdyby bylo potreba dodat nejake info, tak pripisi.
Pc
Amd a10 5700
Ms 7778
Gtx 1050ti
Ram 8gb ddr3 1600mhz (singlechannel, protoze jsem byl male vemeno v te dobe a skrabl jsem desku a nefunguji dva ram sloty (prosim nereste se jak se to stalo. Co se stalo stalo se))
Win10

Tak panove, nejak jsem pres spravce spustil explorer.exe a plocha nabehla, napsalo mi to:
Obnoveni systemu nebylo uspesne dokonceno. Nedoslo ke zmene systemochych souboru a nastaveni pocitace

Podrobnosti:
Naatroj obnoveni systemu selhal pri obnoveni adresare z bodu obnoveni.
Zdroj: appxstaging
Cil:%programfiles%\windowsapps

Mam tu na vyber spuatit obnoveni systemu nebo zavrit? Co mam ted zhruba delat? Nejake napady?

takze co mam vše zakazat, odnistalovat, povolit a hlavne jak mam udelat to, aby se mi automaticky spoustel explorer.exe aby se mi spustila plocha a nemusel to delat rucne? potom aby se mi nespostel sam cmd.exe a jak mam celkove dale postupovat? kdybych zkusil obnoveni z win nebo jaky soubor presne mam z MS stranek stahnout a jak mam postupovat?

já jsem zastáncem řešení problému, viz 2x výše. člověk aspoň zjistí jak to funguje.
o msconfigu jsem nepsal nic, protože je to shit.

samozřejmě kliknutím na 2-tlačítkový adwcleaner se člověk nic nenaučí - ale měl by chápat, kdy ho použít a vědět, že má log.

stupidity jako obnova systému jsou ve windows jen pro lamy, k tomu se vyjadřovat nebudu.

takže pokaždé, když spustím pc mám psát do správce úloh aby se mi spustil explorer.exe nebo jak to mám řešit? Omlouvám se, že nejsem tak zručný a znalý v oblasti techniky pc ale rád bych věděl, jak můj problém vyřešit a jak mám v tomto případě vlastně postupovat, aby můj pc normálně jel.

Problém máš v tom, že sa ti na pozadí nenačíta explorer.exe, ale končí oknom cmd.exe. (Vznikol konflikt pri záverečnom spustení grafického prostredia Windows).

Chyba je v Registroch Windows, kľúč RUN. Skontroluj v gr. prostredí W7 správne načítanie Registrov v Autoruns.exe x64 pre položku Explorer.exe. Autoruns.exe si stiahni.

Zrejme bude možné stav napraviť aj v nástroji OS W7 - msconfig.exe.

Tieto neduhy vykonáva vo Windows vždy, ale vždy, nejaký škodiaci šmejd z radov AV nacpaný hlboko do OS.