Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook error OAuth

Zdravím potřebuji povolit aplikaci na facebooku, napíše mi to - "URL je zablokovaná: Toto přesměrování se nezdařilo, protože identifikátor URI přesměrování není uvedený na seznamu povolených v nastavení aplikace Client OAuth. Zkontrolujte, jestli přihlášení k aplikaci Client a Web OAuth zapnuté a přidejte všechny domény aplikací jako Platné identifikátory URI přesměrování aplikace OAuth." Už jsem se koukal na nějaké zahraniční poradny ale jsem uplně mimo :D kdyby někdo měl nějaký nápad dejte vědět děkuji.

Win 7, nene jen když potřebuju povolit nějakou aplikaci pro Facebook aby se zpřístupnila. Např. FB hry apod. Napíše to větu již zmíněnou tudíž není jak povolovat aplikace spojené s facebookem. Když chcete například zacit hrát nějakou fb hru tak ještě před spuštěním se to vždy povoluje vyskakovacím oknem. :-)