Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pamäť ram (DDR3) do pc

Ahojte, mám základnú dosku Gigabyte MA785GT-UD3H a chcel by som si dokúpiť pamäť ram 2x4Gb

problém je v tom že neviem akú frekvenciu
Lebo pri MB, (na oficialnej stránke je napísané :

Support for DDR3 1800(O.C.) /1666/ 1333/1066 MHz memory modules

Tak nechápem to 1666MHz? ešte som sa s takou frekvenciou nestretol a na alze je iba 1333mhz, 1600mhz alebo 1060mhz

Neviete mi poradiť čo znamená to 1666mhz? resp akú pamäť o danej kapacite (2x4gb) by ste mi odporučili dať do mojej MB?

Ďakujem

Ďakujem :) myslel som si že to bude asi zle napísané, len som si nebol istý :D

chcel som sa ešte spýtať, keď mám procesor AMD Athlon II X4 635 resp Phenom II X4 965 akú max frekvenciu tam môžem dať? bude šlapať tá 1600mhz?