Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programovací jazyk

Zdravim, ucim se programovat v C++, zatím mě to strašně baví. Akorát bych rád už dělal s objekty a setkal jsem se s názorem, že do začátku lepší C# nebo Java. Hlavně vůbec nevím jak se z klasických konzolových aplikací dá přejít na objektové. Prosím radu. Dík

Keď Ťa to baví, potom držím palce, aby Ti to vydržalo.
Tutoriálov je na webe plno (angličtina je pri programovaní samozrejmosťou - vystačíš si s tzv. počítačovou angličtinou...). Dobrý zdroj je Youtube - lepšie raz vidieť ako sto-krát počuť/čítať...

Ak to budeš chcieš niekedy robiť "naplno" kukni sem.

• Pravdu mas, jen jsem chtel dodat, ze zdroj YouTube moc nedoporucuji pro zakladni uceni kvuli tomu, ze se lidi uci i "chyby" a ne zrovna dobre "zlozvyky" druhych , čehoz se muze spatne zbavovat, ale souhlasim ze se da jit i kvalitni zdroj informaci ci tutoriálů.