Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik prodám PC?

Zdravím, chtěl bych se zeptat na kolik odhadujete, že se dá na bazaru prodat tento starší herní PC, děkuji :-D

Základní deska: P5E3 WS Professional
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 s chladičem ARCTIC Freezer 7 PRO Rev.2 (Procesor 2.50GHz, 1333MHz FSB, 2x 2MB cache, socket 775)
Disk: Seagate Desktop SSHD - 1TB
GPU: Sapphire HD 6950 1GB DUAL FAN
RAM: 8GB
ZDROJ: Fortron Raider II 750

Obávám, se, že bazary jedou v režimu koupit za málo (nejlépe zadarmo) a nabízet za ceny vyšší než za nové (kolik toho prodají netuším, ale hodně takových bazarů už skončilo). Doby, kdy růžovka a Opletalka (v praze) byly dobrým místem pro nákup jsou tytam. Bazarové věci tam stojí kolikrát podobně nebo víc jak nové. Přitom zrovna tyto bazary mají počítače z likvidací (je to na nich vidět, desítky stejných PC, některé ještě s inventárními nálepkami, teda pokud se za několik let co tyto podniky nenavštěvuju něco nezměnilo) a tedy za naprostý zlomek ceny nebo za odvoz. No a konkurujte jim svojí nabídkou.
Zkuste se podívat, za kolik podobné věci nabízejí a máte strop (po odečtení nějaké jejich provize, pokud vám to vůbec vykoupí za hotové, tak dostanete maximálně půlku). Bohužel počítače stárnou a i když třeba 10 let starý počítač ještě udělá spoustu práce, každý si rozmyslí za něj dávat nějaké peníze. Kdybych měl malý budget (a peněz neni nikdy dost) snažím se počítač poskládat nějak z levných komponent než kupovat v bazaru (to by musel být tak za desetinu ceny), bude to spolehlivější.