Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osobni email

Dobrý den,

založil jsem si osobní email u poskytovatele česky-hosting. Rád bych se zeptal zdali existuje nějaky "internetovy klient" kterym se na mail mohu dostat, bez toho abych si musel vsude instalovat neco jako napr Mozilla Thunderbird. Idealne abych se k mailu dostal i z telefonu.

dekuji za vase rady

tak já nevím, ty si pořizuješ chůdy a pak se ptáš, jak s nima chodit, abyses dotýkal země s nimi.
internetový klient má dneska kde jaký poskytovatel hostingu, ale stejně je lepší vždy nativní aplikace, ve které mám vše dle svých představ. Co je to za mobil, že nemá klienta?