Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk 5.1

Ahojda,prosím vás jak můžu u písniček dosáhnout 5.1 zvuku?

U filmů je to jasné.

ConverXtoDVD se dá nastavit na 5.1 a následně se to vypálí ale nevím jak u písniček.

Pomůže mi prosím někdo?

sambiolink: A co toto? Jde to nějak udělat? (zkopíruji to celý ale prosím radu pouze ke zvýrazněnému)

Pokud máme jen stereofonní nebo monofonní nahrávku, máme několik možností jak ji na 5.1 soustavě přehrát. Nejprimitivnější metodou je použít pouze dané reproduktory (2 přední, u mono jen středový), a zbytek nechat potichu.

MNOHEM LÉPE ALE ZNÍ, POKUD ZVUK POMOCÍ MATICE PŘEKODUJEME DO DANÉHO POČTU REPRODUKTORŮ, A NAVÍC POUŽIJEME FILTR PRO ODDĚLENÍ NÍZKÝCH KMITOČTŮ (pod 140 Hz) KTERÉ BUDE HRÁT SUBWOOFER.