Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý Instagram

Zdravím, už asi 2 týdny se potýkám s tím, že se mi hrozně pomale načítají příběhy na instagramu když sem připojený doma na wifi...některé se načítají i 20 sekund, přes data nebo na jiné wifi to je v pohodě..kde by mohl být zádrhel?

koupil jsi dvoupásmový ac router, ok. umí tvůj tajný notebuk nebo pc taky wifi 11ac?

už se ti povedlo spočítat, kolk máš zdí mezi routerem a počítačem? co myslíš, že z toho signálu zbude použitelného?
ty prachy jsi měl raději vyhodit za nákup powerline adaptérů.
anebo za nákup dlouhých vrtáků k provrtání zdí pro kabel.

je to furt dokola: nula informací, jen vyhazování peněz za nesmysly, zlepšení žádné.