Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dataprojektor epson eb-s02 - vypíná PC po připojení VGA kabelu

Potreboval by som poradit. V skole sme kupili novy dataprojektor epson eb-s04. Prepaja sa s pocitacmi cez VGA kabel. Dvom kolegyniam ked si pripoja VGA kabel do svojich notebookov sa deje to, ze sa im pc vypne ( hned po pripojeni VGA kabla ). Robi to len v tej jednej triede. Inym to ide v poriadku. Neviete poradit v com by mohla byt chyba ?
Změna stupidního předmětu, původně: wergthzg (Prasak)

Za zkoušku to stojí. Mohly by tomu vadit různé zásuvky, v rozbočovači otočená fáze atd. Ještě mne napadlo - NB se skutečně vypne nebo přestane jen na svém LCD zobrazovat? I když pochybuji, třeba na svém VGA konektoru detekuje projektor a vypne LCD. U HDMI by to bylo asi pravděpodobnější.