Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 4S

Caute, zohnal som si v TOP stave iphone 4s s tým že som zistil že nefunguje bočné tlačítko na tichý režim a normálny. Dá sa nejako softvérovo zapnut zvonenie.? v nastaveniach aj ked nastavím zvonenie na max nič to nespraví (nezvoní).

Tohle bude docela oříšek, nahradit softwarově home button není problém, s tím systém počítá, ale s přepínáním režimů ne. Co jsem našel, tak na telefonu s jailbreakem toho jde docílit přes nějakou aplikaci, ve výchozím stavu systému se to zdá být neřešitelné.