Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČERNÁ OBRAZOVKA

Dobrý den,
chtěl bych moc poprosit o pomoc. Když jsem restartoval pc kvůli tomu, že jsem adwcleanerem mazal škodlivý soubory, tak se mi načetla pouze černá obrazovka s kurzorem. Tak jsem otevřel správce úloh a odtud jsem zapnul explorer a vše se hned načetlo. A navíc mi vyskakuje pokaždý na černý obrazovce okno C:Windows/system32/cmd.exe. Po načtení plochy se znovu otevře, dokončí úlohu a začne nějaký setup, přičemž z něho okamžitě bere avast soubory do karanteny. Vůbec nevím, co s tím. Pokaždý, když pc zapnu musim pres spravce uloh zapnout explorer a až potom funguje. Děkuji moc za každou radu.

a pokud nejsi warezák, který chodí každý týden pro cracklý sw, bude dobré se zamyslet nad smyslem avastu, který ti vlastně ničil možnost obnovy.

jistě, mohl tam být malware, ale proč ho tzv. "antivir" pouštěl dovnitř?
řek bych, že zásadní problém začíná u křesla "administrátora".