Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se dostat do uctu ve Win 10

Zdravím,
měl bych tu pár dotazů.
Firma, kde taťka pracoval se rušila a tak jsme měli možnost si koupit jejich PC, jenže jsem zjistil, že ten PC není reinstalovaný, ale je pořád jako firemní, takže je ve Win 10 uživatel s heslem, jiný uživatel nejde přidat, je nějak možné se do toho uživatelskho účtu dostat nebo nějak jako správce, abych mohl ten PC přeinstalovat?
Na štítku PC je Win 7 Pro OA je přeinstalovaná na Win 10, je tedy i možnost dostat někde Win OEM?
Na webu jsem hledal, ale nějak je nemůžu najít.
PC je Dell Precision T1700

Díky za odpovědi
Goldamen

Už od dob WinXP je to furt stejný. HirensCD 10.6, najet z něj, spustit Offline password changer & registry editor (funguje i pro Win10), vymazat heslo, najet do woken už bez hesla. Popřípadě povolit administrátorský účet a přihlásit se přes něj.