Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaplněný disk C: neexistujícími soubory

Zdravím,

poslední dobou řeším nedostatek místa na disku C:

Celkově má ten oddíl 60GB, všechny aplikace proto instaluji na D:, nicméně na C: mám stále málo místa.

Momentálně tam mám volných 5GB, to sice málo není, ale vzhledem k tomu že včetně skrytých složek má windows+program files+další uživatelské složky necelých 30GB, tak by mě zajímalo kde je těch zbylých 25, nehledě na to že se to zbývající místo na disku stále mění a nechtěl bych narazit časem na problém že tam už nebude vůbec nic.

Díky za reakce.

http://leteckaposta.cz/830270048

Stiahni súbor v skripte na plochu alebo do zložky, klikni na *.cmd, ako Správca(!!!!).

Čakaj cca 15 min., budeš v okne cmd informovaný. Nasleduje Reštart mašiny. Zatvor svoju prácu na monitore pred čistením.

Dávku si môžeš podľa cesty svojo brovsera dodatočne prispôsobiť v Notepad.exe

----

Potom sa ozvi, podrobnejšie zistíme o aké neexistujúce súbory a zložky ide.

3) čekám zásadní problém u bodu 3. kde si tupé wirdows občas vyhradí nesmyslné místo.
4) pro 98% uživatelů stačí nastavit pevný limit swapu 512mb.
swap na disk je extrémně pomalý a nemá cenu ho vůbec využívat. se 4gb ram ho windows asi použijí, u 8gb už nemá smysl.

REGEDIT4

; Neswapovat kernel, pevny swap C: 512MB
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management]
"DisablePagingExecutive"=dword:00000001
"IoPageLockLimit"=dword:00040000
"PagingFiles"=hex(7):43,3a,5c,70,61,67,65,66,69,6c,65,2e,73,79,73,20,35,31,32,\