Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox/psp + PC

Chtěl bych se zeptat. Když mám PC a kamarád si koupí xbox/psp můžeme hrát spolu multiplayer? Třeba gta v, ac unity a tak? nebo to jde jen pc + pc a xbox+xbox? Diky

• Bohuzel jen "PSP + PSP", nejde hrat "Xbox + PSP". (tedy az na vyjimku nekterych her, které budou moc hrat hraci PC|Windows 10 a hraci XBOX)
* Tak jak nemuzou hrat hraci PS4 + Xbox One, uz i kvuli tomu, ze kazdy z nich, pouziva jiné herni servery.