Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DIR-600 port forwarding

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně otevření portu na mém routeru D-Link (DIR-600). Dle nejrůznějších návodů na fórech jsem zkoušel otevřít port, ovšem stále se stejným výsledkem - port CLOSED. Dle návodu jsem si nastavil na svém počítači statickou IP (přímo ve Windows 10) a posléze v routeru nastavil port forwarding u příslušného portu, bez výsledku. Může mi prostím někdo poradit co dělám špatně? Co může stále blokovat porty? Přikládám pár screenů z mého nastavení. Děkuji za rady.

S pozdravem
Froggy07 :)

Pozries sa to weboveho rozhrania svojho routra a v polozke WAN by si mal vidiet verejnu ip adresu aj ked mozno aj nie, ak spravil tvoj ISP len NAT 1:1.
Ked sa skusim pripojit na tvoju adresu,ktoru mas tu na poradni neprihlasi sa mi tvoj router (aj ked je mozne, ze mas na nom blokovany pristup z netu).

Omlouvám se, IP config screen byl špatný, momentálně mám ve widlích nastavenou statickou adresu svého PC na 192.168.0.11 (IP config vrací stejnou hodnotu), chci otevřít porty na tomto zařízení, abych mohl hostovat hru. Mám nastavený port forwarding na 192.168.0.11. Co se týká DHCP, v routeru je zaplé viz obrázek, ale adresa mého počítače mezi přidělenýma adresama není :) nevím co dál..