Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN10 vyžaduje "Jako správce" při kopírování v TC.

Zdravím.
Ve WIN7 bez problému, ale ve WIN10 vyžaduje pokaždé kliknout na "Jako správce" při kopírování v Total Commander (i v Průzkumníku, ten mě ale netankuje) z odkudkoliv na C: .
TC je poslední verze (x64) 9.10. WIN10 je teď načisto ten poslední, ale dělalo to na všech předchozích.
V TC jsem nic o oprávnění nenašel, takže někde jinde, nebo něco jiného. Poradí někdo jak se toho zbavit?
Díky.

Nepíšeš, akú edíciu a verziu desiny vlastníš a či pracuješ pod svojim účtom "users" prihlásený, ako administrators. To sú dôležité údaje.

Do cmd.exe, ako Správca, okopči a vlož (slengom sa to volá superadmin) text::

Net user administrator /active:yes

Skontroluj, či si administrátor:

net localgroup Administrators

kontrola, ktorých skupín si súčasťou:

whoami /groups

Hezké ráno,
pokud to tak vadí, pak zkuste zadat do příkazového řádku (Win+R), nebo to příkazového řádku i již zmiňovaného Total Commanderu příkaz:

UserAccountControlSettings

zakončený stlačením Enter. Objeví se "Nastavení Řízení uživatelských účtů", kde můžete nastavit, jak se má na co upozorňovat. Pro laika je ale lepší, z důvodu bezpečnosti, ponechat to nastavení na doporučené úrovni a překousnout to upozorňování!

Díky za snahu. Toto není ono. "Nastavení Řízení uživatelských účtů" hned po instalaci - ať W7, nebo W10 - vypínám a taky to teď je.
Škoda že jsem mezitím už W10 zrušil, ale není problém je zase bleskově nainstalovat a opíšu jaká je přesně ta hláška v TC. Něco ve smyslu že přístup byl odepřen, pokračovat Jako správce, nebo Vše jako správce.