Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multi- sestava do 14tis

Zdravím,

Potřeboval bych nějaký hrubý nástrel sestavy do 14tis.

Použití internet, méně náročné hry a pod
(Aktuálně Athlon X2, 9500GT, DDR2 takže vše bude lepší než tohle)

Z aktuálního lze zachovat možná HDD, případně CASE. Bez OS

Díky za návrhy,

Přeji hezkou neděli

Chudys

Ahoj, tak vše složeno a běží. Jen jeden problém. Jelikož je alespoň zatím k dispozici jen ten starý monitor pouze s VGA koupil jsem ten převodník s Dispalyportu. Podle recenzi funkční. Avšak mě se nedaří nastavit rozlišení 1920x1080 ani při zadávání svého libolovlneho rozlišení. Nějaký nápad jak to vyřešit nebo nás koupě monitoru stejně nemine.

produkt

Dík