Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chtěl bych si sestavit nový počítač, herní sestavu která bude z tohoto roku, proto abych neměl zastaralí komponenty a šel s dobou :). Chtěl bych takový počítač aby byl převážně na hraní nejnáročnějších her který doposud jsou a neměl žádne omezení prostě na plné detaili bez sekání. A abych rozjel filmy na dobrej obraz a měl z toho i zažitek z her to samí. Chtěl bych dotoho dát plus monitorem 35 tisíc tak jestli by něco nenašlo díky moc David. Jenže chlapi na czc který radí lidem tak oni se tam jen hádaj a nevim co z toho teda vybrat. Jeden nabizí sestavu takovou že to do sebe vůbec nezapada třeba slabej zdroj silnejěí grafika další nabizí slabou grafiku a já nevim co :D. Jeden mi jí sestaví pak jsem hodim link

dobry počitač je v sučasnosti draha zalezitost :/

sa 35000kč bi som si nevedel poskladat PC .
bal bi som sa o životnost celej zostavy . a pocit ze mi nevydrží viac ako rok na hry a musel by som nastavovat stretne alebo low detaily v hrach . aj tak bi som musel neskôr upgradnut pc .
ak je tvoj limit 35 tak si viber to co ti poradili
alebo kúp niekde v obchode nejaký poskladani sa 35