Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI G43 - jakou kombinaci RAM?

Dobrý den mám dotaz ohledně pamětí ram pro pc. Váhám ohledně kombinací současná 2x4gb 1866mhz + 2x4GB 2133mhz dále pak 2x8GB 1600mhz. první 2 tipy mám zapojené. Jaká kombinace je lepší děkuji za názory.
Změna předmětu, původně: MSI G43 (karel)

Max to jede na 1866mhz ale jede jen mě zajmalo jestly bude rozdíl mezi 16gb a 24gb? při hraní. A mohu ještě dotaz ohledně sestava deska m5a78l ram2x4gb 1333mhz 2x disk jeden sshd 1TB druhý 250GB,procesor amd 4320 4ghz myslím,grafika asus radeon hd 7790 zdroj 450w corsair stačí tento zdroj pro tento pc.Nebo už je to moc.

Za ten výpočet děkuji nebyl jsem si jist jestli kapacitně zdroj stačí je to corsair 450w.Ale to je jiné pc .Moje sestava je msi g43 plus ram celkem 16gb,3x1Tb wd,graf karta Rx 560 2GB zdroj 500w. Trošku jiné specifikace by byly na dlouho jen jsem uvažoval o zvednutí kapacity výš u ram max je 32 ale bohužel je nemám na stejných frekvencích. Ale i tak moc krát děkuji za obě rady moc to pomohlo.