Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač se sám vypne a někdy zase zapne

Zdravím, mám menší problém se svým počítačem. Dneska při hraní hry, se nečekaně vypnul, ale tím způsobem, že zavřel hru a všechny programy a pak se objevila windows obrazovka vypínání - prostě jako když si sami zvolíte že chcete Pc vypnout.
Po znovu zapnutí se to opakovalo asi po 10 minutách znovu, mimo hru, normálně v prohlížeči, tentokrát se Pc ihned i znovu zapnul. Na potřetí už se nechtěl ani zapnout a musel jsem ho vytáhnout na pár vteřin ze sítě.
Někdo nějaký nápad co s ním? Komponenty jsou staré maximálně 4 měsíce.
Intel core i5 7400 Kaby Lake
nvidia GeForce GTX 1050Ti
Msi B150A Gaming pro (Updatovaný BIOS, aby mohla pouřívat Kaby lake)
8Gb Ram Kingston
SSD Kingston HyperX
Windows 8.1

ještě dodám, že teploty jsou v pohodě. Ve windowsech na všem kolem 30°C a ve hře kolem 50°C.

Myslím to vážně. Kdysi se mně dostal do rukou PC i s multimediální klávesnicí, který způsoboval to samé, co se děje tobě. Problém byl v polité klávesnici, která při nějakém náhodném stisku propojila tlačtko pro vypnutí /na klávesnici/. Samozřejmě se k polití nikdo z majitelů nepřiznal :-)
Netvrdím, že je to tím, ale zkusit to můžeš.

Klávesnici to asi nebude, on se totiž vypnul ikdyž jsem u něj vůbec nebyl. Takže těžko říct jak to vyměním. Každopádně mám ve skříni ještě starou gts 450 a starej zdroj od eurocase a uvidím :D ale s tím zdrojem mám docela strach aby něco neprovedl, přece jenom je mu už několik let :O