Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazování jména ve vyhledávání

Budume přidávat na web nějaké informace ohledně kontaktování osob. U jedné osoby ale nechceme, aby ji pak vyhledávače ukazovali ve výsledcích.

Dejme tomu, že na webu jsou tři jména:
Liška Lišková
Kočka Kočková
Ferda Mravenec

Kočka Kočková bude jediné jméno, které nechceme, aby ji robot zaindexoval a pak zobrazoval ve výsledcích ve vyhledávání. Jakou značku použít v html, aby ji nemohl robot zaindexovat? Díky

Pokud vím, tak nic takového není. Vyhledávačům se dá říct, ať neindexují určité stránky, ale ne ať neindexují určitou část stránky.
Částečné řešení pak může být dát to jméno na samostatnou stránku a tu pak zobrazit v iframu.