Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava na hry

Ahoj lidi, chystám se koupit nový hardware do mého PC. Chci si na tom zahrát dnešní hry jaoo je GTA V apod, ale zase na druhou stranu mě nejde o nějaké 4K rozlišení, to ne. Již mám koupenou desku : produkt a grafickou kartu produkt Teď mi ještě zbývá dokoupit procesor. Na Zive.cz v poradně mě odrazovali od téhle desky a grafiky, že je na nic, ale jelikož jsem to už koupil, asi s tím už moc nenadělám. Poradíte mi prosím s procesorem, moc tomu nerozumím a chci, aby byl výkon tak nějak vyvážený, zkrátka aby to nepadalo,nepřehřívalo se apod.,prostě bezproblémový chod. Děkuji za odpověď

Ano, na toto jsem taky koukal. U té i5-8400 je sice dodání cca. 14 dní, ale to bych si počkal. Ale vzhledem k tomu , že mě na zive.cz odrazovali od i5-8400 s touto grafikou a deskou, tak se nějak nemuzu rozhodnout. Jde mi o to , aby se to nepřehřívalo společně apod.

Cituji z diskuze :Na tvem miste bych desku a gpu vratil. A urcil si financni limit podle toho bych si nechal udelat vyvazenou sestavu podle tvych potreb na zaklade doporuceni odborniku(viz přispěvek výše). Jinak zbytecne vyhodis penize oknem a jen ziskas nevyvazenou kockopes sestavu. Sestava se sklada jako celek a ne jako kdyz kocicka s pejskem varili dort.

Ale např. GTA V na tom rozjedu , nebo ne ?? Víš co, jde taky o peníze, moc na rozhazování nemám, takže to asi nechám tak, jak to je, jestli říkáte, že to pojede bez problému. Ještě teda poprosím o radu se zdrojem ,aby bylo všechno dostatečně napájené (abych se vyhnul padání systému,nestabilitě apod.). Děkuji

Ahoj, to jsem zase já . Procesor jsem objednal tu i5-8400, ale bohužel bude dostupný až tak za měsíc a to kdo ví jestli. Zkrátka nejsou schopni garantovat ani dodání do Vánoc. Takže jsem objednávku stornoval a mám na Vás další dotaz. Chtěl bych procesor stejně výkonný (klidně i o tisícovku dražší může být), aby to stačilo na dnešní hry. Nemusí to jet na Ultra HD detaily, jak jsem psal. Ještě upřesním jakou mám desku, grafiku apod., aby to spolu bylo plně kompatibilní.
Děkuji

Deska :produkt
Grafika :produkt
RAMky :produkt

Jak na to chceš odpovědět dneska kupovat na budoucí herní Pc 4 jádro nic moc něco si o tom najdi na netu,Ryzen smolík když už si koupil předem MB takže ti zbejvá nejhorší možná volba tam nacpat tu i3 když nechceš čekat nic jinýho ti nikdo neporadí,já bych si počkal teda raději když už si udělal kravinu a koupil jen tak MB tak bych nedělal další.....

A umíš číst když dáváš odkaz?Ve vícevláknovách hrách co jsou a budou přibejvat to špatná volba je,píšou ti tam že že za stejný prachy je lepší i5 s chladičem bo aby si z toho K vyždímal max si připočti chladič za litr a dražší prkno takže nevidím tu výhodu nikde...

Speaking of balanced, the Core i5-8400 is our biggest winner here. You can drop it into a cheaper B-series platform, once those arrive, and get a really good mix of performance across the board. It also comes with a bundled cooler. You won't get the extreme gaming performance available from an overclocked Core i3-8350K, but you're going to gain a lot of flexibility in other workloads. Software is undoubtedly evolving to utilize multi-core architectures more extensively, so the two extra cores should come in handy down the road.

• Na tech obrazkach je ten 'Intel@i3' pretocenej (OC) na 5GHz ..
* Myslim ze [Intel@i5 86xx -- 6C|6T] bude zrejme pro tazatele nejlepsi alternativa, v pripade, ze je i7@CLake nad financni dostupnost, jak pro dnesni, predeslé, tak i budouci hry..

To se říkalo už když vyšel AMD Fx. Jaká je realita dnes? Kolik jich přibylo?

• Hry podporujici '8THreads'(multi-bank cache), nebo '6Core', jsou dnes jiz desitky.