Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pouze ruská klávesnice - nejde zadat heslo

Dob­rý den, dnes se mi sta­la ne­ho­da. Změ­nil jsem klá­ves­ni­ci na rus­kou a čes­kou sma­zal. No a sa­mo­zřej­mě po re­star­tu mi ne­šlo za­dat hes­lo. Co teď když chci jen při­dat a změ­nit klá­ves­ni­ci ? Asi nejde co ? A ne­ptej­te se proč jsem to udě­lal pros­tě hloupost.
Změna předmětu, původně: Klávesnice (karel)
Změna kategorie, původně: Notebooky (karel)

Pokud to nepujde nejak lepe, tak urcite obnovou do predchoziho bodu obnoveni, coz by melo jit spustit i z instalacky (recovery).

A kdyz das na prihlasovaci obrazovce "usnadneni" a "klavesnice na obrazovce", tak je to taky rusky?